Produkte > SEMTECH > SMS15C.TCT
SMS15C.TCT
SMS15C.TCT Semtech
smsxxc_ag.pdf
Hersteller: Semtech
ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 15V 29Vc 6-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMS15C.TCT Semtech
Description: TVS DIODE 15VWM 29VC SOT23-6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-6, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 100pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max), Supplier Device Package: SOT-23-6, Unidirectional Channels: 5, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29V, Power - Peak Pulse: 300W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMS15C.TCT SMS15C.TCT Hersteller : Semtech smsxxc_ag.pdf ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 15V 29Vc 6-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-23-6
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 100pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max)
Supplier Device Package: SOT-23-6
Unidirectional Channels: 5
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29V
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
SMS15C.TCT SMS15C.TCT Hersteller : Semtech jsuC3vpkipl.9lVBH.oNzu.WOrFDys6JnP.mHODITgQ ESD Protection Diodes / TVS Diodes 300W TVS 15V 7"RL BI POLAR
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-23-6
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 5
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
Mindestbestellmenge: 6
Produkt ist nicht verfügbar
SMS15C.TCT Hersteller : Semtech jsuC3vpkipl.9lVBH.oNzu.WOrFDys6JnP.mHODITgQ TVS Array 15V/300W BI-DI SMS15C