SMS24C.TCT
SMS24C.TCT Semtech Corporation
jsuC3vpkipl.9lVBH.oNzu.WOrFDys6JnP.mHODITgQ
Hersteller: Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 24VWM 44VC SOT23-6
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 60pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: SOT-23-6
Unidirectional Channels: 5
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 44V
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 2853 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMS24C.TCT Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 24VWM 44VC SOT23-6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-6, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 60pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: SOT-23-6, Unidirectional Channels: 5, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 44V, Power - Peak Pulse: 300W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMS24C.TCT SMS24C.TCT Hersteller : Semtech jsuC3vpkipl.9lVBH.oNzu.WOrFDys6JnP.mHODITgQ ESD Protection Diodes / TVS Diodes 300W TVS 24V 7"RL BI POLAR
auf Bestellung 687 Stücke:
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 5
Power - Peak Pulse: 300W