SMTJ58CAT
SMTJ58CAT Eaton - Electronics Division
eaton-smtj-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 58VWM 120VC 4SMT
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Ethernet, Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3500A (3.5kA) (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58V
Supplier Device Package: 4-SMT
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 64V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 120V
Power Line Protection: No
auf Bestellung 893 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMTJ58CAT Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 58VWM 120VC 4SMT, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, J-Lead, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Ethernet, Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3500A (3.5kA) (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58V, Supplier Device Package: 4-SMT, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 64V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 120V, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SMTJ58CAT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Supplier Device Package: 4-SMT
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 64V