SMW312RJT
SMW312RJT TE Connectivity
eng_ds_1773242_f.pdf
Hersteller: TE Connectivity
Res Wirewound 12 Ohm 5% 3W ±200ppm/°C J-Lead SMD T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMW312RJT TE Connectivity
Description: RES SMD 12 OHM 5% 3W 4122, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 3W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Package / Case: 4122 (10555 Metric), J-Lead, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm), Part Status: Active, Resistance: 12 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMW312RJT SMW312RJT Hersteller : TE Connectivity Passive Product product-5-1879021-1.datasheet.pdf Description: RES SMD 12 OHM 5% 3W 4122
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Package / Case: 4122 (10555 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Part Status: Active
Resistance: 12 Ohms
auf Bestellung 2000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 1000
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Resistance: 12 Ohms
Mindestbestellmenge: 13
Mindestbestellmenge: 2
SMW312RJT SMW312RJT Hersteller : TE Connectivity eng_ds_1773242_f.pdf Res Wirewound 12 Ohm 5% 3W ±200ppm/°C J-Lead SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar