SMW53R0JT
SMW53R0JT TE Connectivity Passive Product
product-3-1879233-6.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 3 OHM 5% 5W 5329
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5329 (13573 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm)
Part Status: Active
Resistance: 3 Ohms
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMW53R0JT TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 3 OHM 5% 5W 5329, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5329 (13573 Metric), J-Lead, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm), Part Status: Active, Resistance: 3 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMW53R0JT SMW53R0JT Hersteller : TE Connectivity eng_ds_1773242_f.pdf Res Wirewound 3 Ohm 5% 5W ±200ppm/°C J-Lead SMD T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
auf Bestellung 1147 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
SMW53R0JT SMW53R0JT Hersteller : TE Connectivity Passive Product product-3-1879233-6.datasheet.pdf Description: RES SMD 3 OHM 5% 5W 5329
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Resistance: 3 Ohms
Mindestbestellmenge: 8
auf Bestellung 865 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar