SMW5430RJT
SMW5430RJT TE Connectivity Passive Product
product-8-1879233-8.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 430 OHM 5% 5W 5329
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5329 (13573 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm)
Resistance: 430 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMW5430RJT TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 430 OHM 5% 5W 5329, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5329 (13573 Metric), J-Lead, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm), Resistance: 430 Ohms.
Weitere Produktangebote SMW5430RJT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMW5430RJT SMW5430RJT Hersteller : TE Connectivity Passive Product product-8-1879233-8.datasheet.pdf Description: RES SMD 430 OHM 5% 5W 5329
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Resistance: 430 Ohms