SMW5470RFT
SMW5470RFT TE Connectivity Passive Product
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 470 OHM 1% 5W 5329
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±1%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Package / Case: 5329 (13573 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm)
Part Status: Active
Resistance: 470 Ohms
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMW5470RFT TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 470 OHM 1% 5W 5329, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 5W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Package / Case: 5329 (13573 Metric), J-Lead, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm), Part Status: Active, Resistance: 470 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMW5470RFT SMW5470RFT Hersteller : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773242&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=6-1676966-9 Description: RES SMD 470 OHM 1% 5W 5329
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±1%
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Resistance: 470 Ohms