SN100M050ST
SN100M050ST Cornell Dubilier - CDE
SN-20470.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 10uF 50Volt 85C
auf Bestellung 9013 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SN100M050ST Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Bi-Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 15.92Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 70 mA @ 120 Hz.
Weitere Produktangebote SN100M050ST
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SN100M050ST Hersteller : Cornell Dubilier SN_Cornell.pdf Конденсатор електролітичний радіальний неполярний, С, мкФ = 10, Uном, В = 50, Точн, % = 20, ESR, мОм = 15 920, Ir = 70 мА, Rm, мм = 3,5, Габ. розм, мм = 8 x 11,5, Тексп, °С = -40...+85, Термін експл., г @ T,°C = 1000 @ 85,... Група товару: Конденсатори Ко
Anzahl je Verpackung: 100 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
SN100M050ST SN100M050ST Hersteller : Cornell Dubilier Knowles SN.pdf Description: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Bi-Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 15.92Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 70 mA @ 120 Hz