SN2R2M025ST
SN2R2M025ST Cornell Dubilier - CDE
SN-20470.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 2.2uF 25Volt 85C
auf Bestellung 8595 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SN2R2M025ST Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM 2.2UF 20% 25V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Bi-Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 90.47Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Weitere Produktangebote SN2R2M025ST
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SN2R2M025ST SN2R2M025ST Hersteller : Cornell Dubilier Knowles SN.pdf Description: CAP ALUM 2.2UF 20% 25V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Bi-Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 90.47Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 25 V