Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > SN64BCT125AN
SN64BCT125AN
SN64BCT125AN Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn64bct125a
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC BUF NON-INVERT 5.5V 14DIP
Packaging: Bulk
Package / Case: 14-DIP (0.300", 7.62mm)
Output Type: 3-State
Mounting Type: Through Hole
Number of Elements: 4
Logic Type: Buffer, Non-Inverting
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Number of Bits per Element: 1
Current - Output High, Low: 15mA, 64mA
Supplier Device Package: 14-PDIP
auf Bestellung 8928 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 128
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SN64BCT125AN Texas Instruments
Description: IC BUF NON-INVERT 5.5V 14DIP, Packaging: Bulk, Package / Case: 14-DIP (0.300", 7.62mm), Output Type: 3-State, Mounting Type: Through Hole, Number of Elements: 4, Logic Type: Buffer, Non-Inverting, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Number of Bits per Element: 1, Current - Output High, Low: 15mA, 64mA, Supplier Device Package: 14-PDIP.
Weitere Produktangebote SN64BCT125AN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SN64BCT125AN SN64BCT125AN Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn64bct125a Description: IC BUF NON-INVERT 5.5V 14DIP
Packaging: Tube
Output Type: 3-State
Mounting Type: Through Hole
Number of Elements: 4
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Number of Bits per Element: 1
Produkt ist nicht verfügbar
SN64BCT125AN SN64BCT125AN Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn64bct125a Buffers & Line Drivers Quad Bus Buffer Gate With 3-State Output