Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > SN64BCT125ANSR
SN64BCT125ANSR
SN64BCT125ANSR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn64bct125a
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 14SOP
Packaging: Bulk
Package / Case: 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Output Type: 3-State
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 4
Logic Type: Buffer, Non-Inverting
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Number of Bits per Element: 1
Current - Output High, Low: 15mA, 64mA
Supplier Device Package: 14-SO
Part Status: Obsolete
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 222
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SN64BCT125ANSR Texas Instruments
Description: IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 14SOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width), Output Type: 3-State, Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 4, Logic Type: Buffer, Non-Inverting, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Number of Bits per Element: 1, Current - Output High, Low: 15mA, 64mA, Supplier Device Package: 14-SO, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote SN64BCT125ANSR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SN64BCT125ANSR suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn64bct125a
auf Bestellung 1950 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
SN64BCT125ANSR SN64BCT125ANSR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn64bct125a Description: IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 14SOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: 3-State
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 4
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Number of Bits per Element: 1
Supplier Device Package: 14-SO
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V