Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > SN64BCT757DWRE4
SN64BCT757DWRE4
SN64BCT757DWRE4 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn64bct757
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC BUFF NON-INVERT 5.5V 20-SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Output Type: Open Collector
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 2
Logic Type: Buffer, Non-Inverting
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Number of Bits per Element: 4
Current - Output High, Low: -, 64mA
Supplier Device Package: 20-SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details SN64BCT757DWRE4 Texas Instruments
Description: IC BUFF NON-INVERT 5.5V 20-SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Output Type: Open Collector, Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 2, Logic Type: Buffer, Non-Inverting, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Number of Bits per Element: 4, Current - Output High, Low: -, 64mA, Supplier Device Package: 20-SOIC.
Weitere Produktangebote SN64BCT757DWRE4
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SN64BCT757DWRE4 SN64BCT757DWRE4 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn64bct757 Buffers & Line Drivers Octal Buffer/Driver