Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > SN65HVD70DR
SN65HVD70DR
SN65HVD70DR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn65hvd71
Hersteller: Texas Instruments
Single Transmitter/Receiver RS-485 14-Pin SOIC T/R
auf Bestellung 22500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SN65HVD70DR Texas Instruments
Description: IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Transceiver, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, Number of Drivers/Receivers: 1/1, Data Rate: 400kbps, Protocol: RS422, RS485, Supplier Device Package: 14-SOIC, Receiver Hysteresis: 70 mV, Duplex: Full.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SN65HVD70DR SN65HVD70DR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn65hvd71 Description: IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14SOIC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Transceiver
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Number of Drivers/Receivers: 1/1
Data Rate: 400kbps
Protocol: RS422, RS485
Supplier Device Package: 14-SOIC
Receiver Hysteresis: 70 mV
Duplex: Full
auf Bestellung 838 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
SN65HVD70DR SN65HVD70DR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn65hvd71 RS-485 Interface IC RS-485 Transceiver A 595-SN65HVD70D
auf Bestellung 521 Stücke:
SN65HVD70DR SN65HVD70DR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn65hvd71 Single Transmitter/Receiver RS-485 14-Pin SOIC T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Anzahl je Verpackung: 75 Stücke
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Transceiver
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Data Rate: 400kbps
Protocol: RS422, RS485
Receiver Hysteresis: 70 mV