Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > SN65MLVD040RGZT
SN65MLVD040RGZT
SN65MLVD040RGZT Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn65mlvd040
Hersteller: Texas Instruments
LVDS Transceiver 250Mbps 0.65V 48-Pin VQFN EP T/R
auf Bestellung 250 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SN65MLVD040RGZT Texas Instruments
Description: IC TRANSCEIVER HALF 4/4 48VQFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 48-VFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Transceiver, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, Number of Drivers/Receivers: 4/4, Data Rate: 250Mbps, Protocol: LVDS, Multipoint, Supplier Device Package: 48-VQFN (7x7), Receiver Hysteresis: 25 mV, Duplex: Half, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SN65MLVD040RGZT SN65MLVD040RGZT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn65mlvd040 LVDS Transceiver 250Mbps 0.65V 48-Pin VQFN EP T/R
auf Bestellung 250 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
SN65MLVD040RGZT SN65MLVD040RGZT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn65mlvd040 Description: IC TRANSCEIVER HALF 4/4 48VQFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 48-VFQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Transceiver
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Number of Drivers/Receivers: 4/4
Data Rate: 250Mbps
Protocol: LVDS, Multipoint
Supplier Device Package: 48-VQFN (7x7)
Receiver Hysteresis: 25 mV
Duplex: Half
Part Status: Active
auf Bestellung 95 Stücke:
Mindestbestellmenge: 12
auf Bestellung 95 Stücke:
Mindestbestellmenge: 12
SN65MLVD040RGZT SN65MLVD040RGZT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn65mlvd040 LVDS Interface IC 4Ch Half-Duplex M LV DS Line Xcvr A 595-SN65MLVD040RGZR
auf Bestellung 2651 Stücke:
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Transceiver
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Data Rate: 250Mbps
Protocol: LVDS, Multipoint
Receiver Hysteresis: 25 mV
Duplex: Half
Part Status: Active
auf Bestellung 431 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2