Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > SN74BCT25244NT
SN74BCT25244NT
SN74BCT25244NT Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Flit%252Fgpn%252Fsn74bct25244
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC BUF NON-INVERT 5.5V 24DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 24-DIP (0.300", 7.62mm)
Output Type: 3-State
Mounting Type: Through Hole
Number of Elements: 2
Logic Type: Buffer, Non-Inverting
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Number of Bits per Element: 4
Current - Output High, Low: 80mA, 188mA
Supplier Device Package: 24-PDIP
auf Bestellung 5309 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 94
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SN74BCT25244NT Texas Instruments
Description: IC BUF NON-INVERT 5.5V 24DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 24-DIP (0.300", 7.62mm), Output Type: 3-State, Mounting Type: Through Hole, Number of Elements: 2, Logic Type: Buffer, Non-Inverting, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Number of Bits per Element: 4, Current - Output High, Low: 80mA, 188mA, Supplier Device Package: 24-PDIP.
Weitere Produktangebote SN74BCT25244NT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SN74BCT25244NT suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Flit%252Fgpn%252Fsn74bct25244
auf Bestellung 1519 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
SN74BCT25244NT SN74BCT25244NT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Flit%252Fgpn%252Fsn74bct25244 Description: IC BUF NON-INVERT 5.5V 24DIP
Packaging: Tube
Output Type: 3-State
Mounting Type: Through Hole
Number of Elements: 2
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Number of Bits per Element: 4