Produkte > IC > IC Logik > SN74LVC1G32DCKRE4
SN74LVC1G32DCKRE4
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc1g32
Produktcode: 173977
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller:
IC > IC Logik
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SN74LVC1G32DCKRE4 SN74LVC1G32DCKRE4 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc1g32 Logic Gates SNGL 2 Input Pos OR Gate A 595-SN74LVC1G A 595-SN74LVC1G32DCKR
auf Bestellung 174 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
SN74LVC1G32DCKRE4 SN74LVC1G32DCKRE4 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc1g32 OR Gate 1-Element 2-IN 5-Pin SC-70 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
SN74LVC1G32DCKRE4 SN74LVC1G32DCKRE4 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc1g32 Description: IC GATE OR 1CH 2-INP SC70-5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Mounting Type: Surface Mount
Logic Type: OR Gate
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Current - Output High, Low: 32mA, 32mA
Number of Inputs: 2
Supplier Device Package: SC-70-5
Input Logic Level - High: 1.7V ~ 2V
Input Logic Level - Low: 0.7V ~ 0.8V
Max Propagation Delay @ V, Max CL: 4ns @ 5V, 50pF
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Number of Circuits: 1
Current - Quiescent (Max): 10 µA
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Logic Type: OR Gate
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Number of Inputs: 2
Number of Circuits: 1
SN74LVC1G32DCKRE4 Hersteller : TEXAS INSTRUMENTS suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc1g32 Category: Gates, inverters
Description: IC: digital; OR; Ch: 1; IN: 2; CMOS; SMD; SC70-5; 1.65÷5.5VDC; 10uA
Type of integrated circuit: digital
Kind of gate: OR
Number of channels: single; 1
Technology: CMOS
Mounting: SMD
Case: SC70-5
Supply voltage: 1.65...5.5V DC
Operating temperature: -40...125°C