Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > SN74LVC1G32DSFR
SN74LVC1G32DSFR
SN74LVC1G32DSFR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc1g32
Hersteller: Texas Instruments
OR Gate 1-Element 2-IN 6-Pin X2SON T/R
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SN74LVC1G32DSFR Texas Instruments
Description: IC GATE OR 1CH 2-INP 6SON, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-XFDFN, Mounting Type: Surface Mount, Logic Type: OR Gate, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V, Current - Output High, Low: 32mA, 32mA, Number of Inputs: 2, Supplier Device Package: 6-SON (1x1), Input Logic Level - High: 1.7V ~ 2V, Input Logic Level - Low: 0.7V ~ 0.8V, Max Propagation Delay @ V, Max CL: 4ns @ 5V, 50pF, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Current - Quiescent (Max): 10 µA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SN74LVC1G32DSFR SN74LVC1G32DSFR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc1g32 Description: IC GATE OR 1CH 2-INP 6SON
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-XFDFN
Mounting Type: Surface Mount
Logic Type: OR Gate
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Current - Output High, Low: 32mA, 32mA
Number of Inputs: 2
Supplier Device Package: 6-SON (1x1)
Input Logic Level - High: 1.7V ~ 2V
Input Logic Level - Low: 0.7V ~ 0.8V
Max Propagation Delay @ V, Max CL: 4ns @ 5V, 50pF
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Current - Quiescent (Max): 10 µA
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
SN74LVC1G32DSFR SN74LVC1G32DSFR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc1g32 OR Gate 1-Element 2-IN 6-Pin X2SON T/R
Mindestbestellmenge: 481
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-XFDFN
Mounting Type: Surface Mount
Logic Type: OR Gate
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Number of Inputs: 2
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Mindestbestellmenge: 292
SN74LVC1G32DSFR SN74LVC1G32DSFR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc1g32 Logic Gates Sgl 2-Input Pos-OR G ate
Mindestbestellmenge: 6
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Mindestbestellmenge: 34
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
SN74LVC1G32DSFR SN74LVC1G32DSFR Hersteller : TEXAS INSTRUMENTS suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc1g32 Category: Gates, inverters
Description: IC: digital; OR; Ch: 1; IN: 2; CMOS; SMD; SON6; 1.65÷5.5VDC; -40÷125°C
Number of channels: single; 1
Technology: CMOS
Mounting: SMD
Case: SON6
Supply voltage: 1.65...5.5V DC
Operating temperature: -40...125°C