Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > SN74LVC1G32IDCKREP
SN74LVC1G32IDCKREP
SN74LVC1G32IDCKREP Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc1g32-ep
Hersteller: Texas Instruments
OR Gate 1-Element 2-IN 5-Pin SC-70 T/R
auf Bestellung 513 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 276
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SN74LVC1G32IDCKREP Texas Instruments
Description: IC GATE OR 1CH 2-INP SC70-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353, Mounting Type: Surface Mount, Logic Type: OR Gate, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V, Current - Output High, Low: 32mA, 32mA, Number of Inputs: 2, Supplier Device Package: SC-70-5, Input Logic Level - High: 1.7V ~ 2V, Input Logic Level - Low: 0.7V ~ 0.8V, Max Propagation Delay @ V, Max CL: 4.5ns @ 5V, 50pF, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Current - Quiescent (Max): 10 µA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SN74LVC1G32IDCKREP SN74LVC1G32IDCKREP Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc1g32-ep Description: IC GATE OR 1CH 2-INP SC70-5
Packaging: Bulk
Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Mounting Type: Surface Mount
Logic Type: OR Gate
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Current - Output High, Low: 32mA, 32mA
Number of Inputs: 2
Supplier Device Package: SC-70-5
Input Logic Level - High: 1.7V ~ 2V
Input Logic Level - Low: 0.7V ~ 0.8V
Max Propagation Delay @ V, Max CL: 4.5ns @ 5V, 50pF
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Current - Quiescent (Max): 10 µA
auf Bestellung 513 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 220
SN74LVC1G32IDCKREP SN74LVC1G32IDCKREP Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc1g32-ep Logic Gates Mil Enhance Sgl 2- I nput Pos-OR Gate
auf Bestellung 733 Stücke:
SN74LVC1G32IDCKREP SN74LVC1G32IDCKREP Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc1g32-ep OR Gate 1-Element 2-IN 5-Pin SC-70 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Logic Type: OR Gate
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Number of Inputs: 2
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
SN74LVC1G32IDCKREP Hersteller : TEXAS INSTRUMENTS suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc1g32-ep Category: Gates, inverters
Description: IC: digital; OR; Ch: 1; IN: 2; CMOS; SMD; SC70-5; 1.65÷5.5VDC; -40÷85°C
Type of integrated circuit: digital
Kind of gate: OR
Number of channels: single; 1
Technology: CMOS
Mounting: SMD
Case: SC70-5
Supply voltage: 1.65...5.5V DC
Operating temperature: -40...85°C