Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > SN74LVC2G14YZPR
SN74LVC2G14YZPR
SN74LVC2G14YZPR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc2g14
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC INVERT SCHMITT 2CH 2IN 6DSBGA
Features: Schmitt Trigger
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-XFBGA, DSBGA
Mounting Type: Surface Mount
Logic Type: Inverter
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Current - Output High, Low: 32mA, 32mA
Number of Inputs: 2
Supplier Device Package: 6-DSBGA
Input Logic Level - High: 1.4V ~ 3.7V
Input Logic Level - Low: 0.3V ~ 1.4V
Max Propagation Delay @ V, Max CL: 4.7ns @ 5V, 50pF
Part Status: Active
Number of Circuits: 2
Current - Quiescent (Max): 10 µA
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SN74LVC2G14YZPR Texas Instruments
Description: IC INVERT SCHMITT 2CH 2IN 6DSBGA, Features: Schmitt Trigger, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-XFBGA, DSBGA, Mounting Type: Surface Mount, Logic Type: Inverter, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V, Current - Output High, Low: 32mA, 32mA, Number of Inputs: 2, Supplier Device Package: 6-DSBGA, Input Logic Level - High: 1.4V ~ 3.7V, Input Logic Level - Low: 0.3V ~ 1.4V, Max Propagation Delay @ V, Max CL: 4.7ns @ 5V, 50pF, Part Status: Active, Number of Circuits: 2, Current - Quiescent (Max): 10 µA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SN74LVC2G14YZPR SN74LVC2G14YZPR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc2g14 Inverter Schmitt Trigger 2-Element 6-Pin DSBGA T/R
auf Bestellung 113166 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 783
Mindestbestellmenge: 783
SN74LVC2G14YZPR SN74LVC2G14YZPR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc2g14 Description: IC INVERT SCHMITT 2CH 2IN 6DSBGA
Features: Schmitt Trigger
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-XFBGA, DSBGA
Mounting Type: Surface Mount
Logic Type: Inverter
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Number of Inputs: 2
Part Status: Active
Number of Circuits: 2
Mindestbestellmenge: 563
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Mindestbestellmenge: 16
SN74LVC2G14YZPR SN74LVC2G14YZPR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc2g14 Inverters Dual Schmtt Trggr In vrtr
Mindestbestellmenge: 3
SN74LVC2G14YZPR suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc2g14
auf Bestellung 50 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar