Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > SN74LVC2G32YEPR
SN74LVC2G32YEPR
SN74LVC2G32YEPR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc2g32
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC GATE OR 2CH 2-INP 8DSBGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-XFBGA, DSBGA
Mounting Type: Surface Mount
Logic Type: OR Gate
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Current - Output High, Low: 32mA, 32mA
Number of Inputs: 2
Supplier Device Package: 8-DSBGA (1.9x0.9)
Input Logic Level - High: 1.7V ~ 2V
Input Logic Level - Low: 0.7V ~ 0.8V
Max Propagation Delay @ V, Max CL: 3.2ns @ 5V, 50pF
Number of Circuits: 2
Current - Quiescent (Max): 10 µA
auf Bestellung 48000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 431
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SN74LVC2G32YEPR Texas Instruments
Description: IC GATE OR 2CH 2-INP 8DSBGA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-XFBGA, DSBGA, Mounting Type: Surface Mount, Logic Type: OR Gate, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V, Current - Output High, Low: 32mA, 32mA, Number of Inputs: 2, Supplier Device Package: 8-DSBGA (1.9x0.9), Input Logic Level - High: 1.7V ~ 2V, Input Logic Level - Low: 0.7V ~ 0.8V, Max Propagation Delay @ V, Max CL: 3.2ns @ 5V, 50pF, Number of Circuits: 2, Current - Quiescent (Max): 10 µA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SN74LVC2G32YEPR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc2g32 OR Gate 2-Element 2-IN CMOS 8-Pin DSBGA T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 600
Mindestbestellmenge: 600
SN74LVC2G32YEPR suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc2g32
SN74LVC2G32YEPR SN74LVC2G32YEPR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc2g32 Description: IC GATE OR 2CH 2-INP 8DSBGA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-XFBGA, DSBGA
Mounting Type: Surface Mount
Logic Type: OR Gate
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Number of Inputs: 2