Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > SN74LVC2G32YZPR
SN74LVC2G32YZPR
SN74LVC2G32YZPR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc2g32
Hersteller: Texas Instruments
OR Gate 2-Element 2-IN 8-Pin DSBGA T/R
auf Bestellung 1623 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 704
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SN74LVC2G32YZPR Texas Instruments
Description: IC GATE OR 2CH 2-INP 8DSBGA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-XFBGA, DSBGA, Mounting Type: Surface Mount, Logic Type: OR Gate, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V, Current - Output High, Low: 32mA, 32mA, Number of Inputs: 2, Supplier Device Package: 8-DSBGA, Input Logic Level - High: 1.7V ~ 2V, Input Logic Level - Low: 0.7V ~ 0.8V, Max Propagation Delay @ V, Max CL: 3.2ns @ 5V, 50pF, Part Status: Active, Number of Circuits: 2, Current - Quiescent (Max): 10 µA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SN74LVC2G32YZPR SN74LVC2G32YZPR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc2g32 Description: IC GATE OR 2CH 2-INP 8DSBGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-XFBGA, DSBGA
Mounting Type: Surface Mount
Logic Type: OR Gate
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Current - Output High, Low: 32mA, 32mA
Number of Inputs: 2
Supplier Device Package: 8-DSBGA
Input Logic Level - High: 1.7V ~ 2V
Input Logic Level - Low: 0.7V ~ 0.8V
Max Propagation Delay @ V, Max CL: 3.2ns @ 5V, 50pF
Part Status: Active
Number of Circuits: 2
Current - Quiescent (Max): 10 µA
auf Bestellung 766623 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 507
SN74LVC2G32YZPR SN74LVC2G32YZPR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc2g32 Logic Gates Dual 2 Input Pos OR Gate
Mindestbestellmenge: 3
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-XFBGA, DSBGA
Mounting Type: Surface Mount
Logic Type: OR Gate
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Number of Inputs: 2
Part Status: Active
Number of Circuits: 2
Mindestbestellmenge: 14
SN74LVC2G32YZPR suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc2g32
SN74LVC2G32YZPR SN74LVC2G32YZPR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc2g32 OR Gate 2-Element 2-IN 8-Pin DSBGA T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V