Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > SN74LVC3G14DCUTG4
SN74LVC3G14DCUTG4
SN74LVC3G14DCUTG4 Texas Instruments
sn74lvc3g14.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Inverter Schmitt Trigger 3-Element 8-Pin VSSOP T/R
auf Bestellung 44894 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 455
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SN74LVC3G14DCUTG4 Texas Instruments
Description: IC INVERT SCHMITT 3CH 3IN 8VSSOP, Features: Schmitt Trigger, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Logic Type: Inverter, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V, Current - Output High, Low: 32mA, 32mA, Number of Inputs: 3, Supplier Device Package: 8-VSSOP, Input Logic Level - High: 1.4V ~ 3.7V, Input Logic Level - Low: 0.7V ~ 2.5V, Max Propagation Delay @ V, Max CL: 4.3ns @ 5V, 50pF, Part Status: Active, Number of Circuits: 3, Current - Quiescent (Max): 10 µA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Features: Schmitt Trigger
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Logic Type: Inverter
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Current - Output High, Low: 32mA, 32mA
Number of Inputs: 3
Supplier Device Package: 8-VSSOP
Input Logic Level - High: 1.4V ~ 3.7V
Input Logic Level - Low: 0.7V ~ 2.5V
Max Propagation Delay @ V, Max CL: 4.3ns @ 5V, 50pF