Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > SN74LVCH16540ADGGR
SN74LVCH16540ADGGR
SN74LVCH16540ADGGR Texas Instruments
scas569h.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP
Packaging: Bulk
Package / Case: 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)
Output Type: 3-State
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 2
Logic Type: Buffer, Inverting
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.65V ~ 3.6V
Number of Bits per Element: 8
Current - Output High, Low: 24mA, 24mA
Supplier Device Package: 48-TSSOP
Part Status: Active
auf Bestellung 5940 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 176
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SN74LVCH16540ADGGR Texas Instruments
Description: IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width), Output Type: 3-State, Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 2, Logic Type: Buffer, Inverting, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.65V ~ 3.6V, Number of Bits per Element: 8, Current - Output High, Low: 24mA, 24mA, Supplier Device Package: 48-TSSOP, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SN74LVCH16540ADGGR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SN74LVCH16540ADGGR SN74LVCH16540ADGGR Hersteller : Texas Instruments scas569h.pdf Description: IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: 3-State
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 2
Logic Type: Buffer, Inverting
Voltage - Supply: 1.65V ~ 3.6V
Number of Bits per Element: 8
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Supply: 1.65V ~ 3.6V