Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > SN74LVCZ240ADWR
SN74LVCZ240ADWR
SN74LVCZ240ADWR Texas Instruments
SN74LVCZ240A.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC BUFFER INVERTING 3.6V 20-SOIC
Packaging: Bulk
Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Output Type: 3-State
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 2
Logic Type: Buffer, Inverting
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V
Number of Bits per Element: 4
Current - Output High, Low: 24mA, 24mA
Supplier Device Package: 20-SOIC
auf Bestellung 50000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 386
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SN74LVCZ240ADWR Texas Instruments
Description: IC BUFFER INVERTING 3.6V 20-SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Output Type: 3-State, Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 2, Logic Type: Buffer, Inverting, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V, Number of Bits per Element: 4, Current - Output High, Low: 24mA, 24mA, Supplier Device Package: 20-SOIC.
Weitere Produktangebote SN74LVCZ240ADWR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SN74LVCZ240ADWR SN74LVCZ240ADWR Hersteller : Texas Instruments SN74LVCZ240A.pdf Description: IC BUFFER INVERTING 3.6V 20-SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: 3-State
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 2
Logic Type: Buffer, Inverting
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V
Number of Bits per Element: 4