Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > SN74LVCZ32240AGKER
SN74LVCZ32240AGKER
SN74LVCZ32240AGKER Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvcz32240a
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC BUFFER INVERT 3.6V 96-LFBGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 96-LFBGA
Output Type: 3-State
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 8
Logic Type: Buffer, Inverting
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V
Number of Bits per Element: 4
Current - Output High, Low: 24mA, 24mA
Supplier Device Package: 96-LFBGA (13.5x5.5)
auf Bestellung 15524 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 49
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SN74LVCZ32240AGKER Texas Instruments
Description: IC BUFFER INVERT 3.6V 96-LFBGA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 96-LFBGA, Output Type: 3-State, Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 8, Logic Type: Buffer, Inverting, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V, Number of Bits per Element: 4, Current - Output High, Low: 24mA, 24mA, Supplier Device Package: 96-LFBGA (13.5x5.5).
Weitere Produktangebote SN74LVCZ32240AGKER
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SN74LVCZ32240AGKER SN74LVCZ32240AGKER Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=26&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvcz32240a Buffers & Line Drivers 32-Bit Buffer/Driver With 3-State Outputs
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
SN74LVCZ32240AGKER SN74LVCZ32240AGKER Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvcz32240a Description: IC BUFFER INVERT 3.6V 96-LFBGA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 96-LFBGA
Output Type: 3-State
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 8
Logic Type: Buffer, Inverting
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V
Number of Bits per Element: 4