Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > SN751730PWR
SN751730PWR
SN751730PWR Texas Instruments
slls062e.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC TRANSCEIVER 3/3 16TSSOP
Packaging: Bulk
Package / Case: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Transceiver
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V
Number of Drivers/Receivers: 3/3
Supplier Device Package: 16-TSSOP
Part Status: Obsolete
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 119
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SN751730PWR Texas Instruments
Description: IC TRANSCEIVER 3/3 16TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Transceiver, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V, Number of Drivers/Receivers: 3/3, Supplier Device Package: 16-TSSOP, Part Status: Obsolete.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 158
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Transceiver