Produkte > SN7 > SN75ALS160DWRG4
SN75ALS160DWRG4
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn75als160
Hersteller:
auf Bestellung 5750 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SN75ALS160DWRG4
Description: IC TRANSCEIVER HALF 8/8 20SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Transceiver, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V, Number of Drivers/Receivers: 8/8, Protocol: IEEE 488, Supplier Device Package: 20-SOIC, Receiver Hysteresis: 650 mV, Duplex: Half.
Weitere Produktangebote SN75ALS160DWRG4
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SN75ALS160DWRG4 SN75ALS160DWRG4 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn75als160 Description: IC TRANSCEIVER HALF 8/8 20SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Transceiver
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V
Number of Drivers/Receivers: 8/8
Protocol: IEEE 488
Supplier Device Package: 20-SOIC
Receiver Hysteresis: 650 mV
Duplex: Half
Produkt ist nicht verfügbar
SN75ALS160DWRG4 SN75ALS160DWRG4 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn75als160 Bus Transceivers Octal Genral Purpose InterfacE Bus Trans