Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > SN75ALS171ADWR
SN75ALS171ADWR
SN75ALS171ADWR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn75als171a
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC TRANSCEIVER HALF 3/3 20SOIC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Transceiver
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V
Number of Drivers/Receivers: 3/3
Protocol: RS422, RS485
Supplier Device Package: 20-SOIC
Receiver Hysteresis: 60 mV
Produktbewertung abgeben
Technische Details SN75ALS171ADWR Texas Instruments
Description: IC TRANSCEIVER HALF 3/3 20SOIC, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Transceiver, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V, Number of Drivers/Receivers: 3/3, Protocol: RS422, RS485, Supplier Device Package: 20-SOIC, Receiver Hysteresis: 60 mV, Duplex: Half.
Weitere Produktangebote SN75ALS171ADWR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SN75ALS171ADWR SN75ALS171ADWR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn75als171a RS-485 Interface IC Triple Diff Bus Transceiver