Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > SN75LVDM977DL
SN75LVDM977DL
SN75LVDM977DL Texas Instruments
SN75LVDM976%2C%2077.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC TRANSCEIVER 9/9 56SSOP
Packaging: Tube
Package / Case: 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Transceiver
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V
Number of Drivers/Receivers: 9/9
Supplier Device Package: 56-SSOP
auf Bestellung 23158 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SN75LVDM977DL Texas Instruments
Description: IC TRANSCEIVER 9/9 56SSOP, Packaging: Tube, Package / Case: 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Transceiver, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V, Number of Drivers/Receivers: 9/9, Supplier Device Package: 56-SSOP.
Weitere Produktangebote SN75LVDM977DL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Type: Transceiver