SP1-200x100-G
SP1-200x100-G BusBoard Prototype Systems
BPS-DAT-(SMTpads)-Datasheet.pdf
Hersteller: BusBoard Prototype Systems
Description: 200X100MIL UNPLATED HOLE,SIZE1
Packaging: Bag
Size / Dimension: 3.15" L x 1.79" W (80.0mm x 45.5mm)
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Board Thickness: 0.063" (1.60mm)
Proto Board Type: Breadboard, Surface Mount
Hole Diameter: 0.031" (0.79mm)