SP1-50x50-G
SP1-50x50-G BusBoard Prototype Systems
BPS-DAT-(SMTpads)-Datasheet.pdf
Hersteller: BusBoard Prototype Systems
Description: BREADBOARD GENERAL PURPOSE NPTH
Packaging: Bag
Size / Dimension: 3.15" L x 1.97" W (80.0mm x 50.0mm)
Board Thickness: 0.063" (1.60mm)
Proto Board Type: Breadboard, General Purpose
Circuit Pattern: Pad Per Hole (Square)
Plating: Non-Plated Through Hole (NPTH)
auf Bestellung 47 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SP1-50x50-G BusBoard Prototype Systems
Description: BREADBOARD GENERAL PURPOSE NPTH, Packaging: Bag, Size / Dimension: 3.15" L x 1.97" W (80.0mm x 50.0mm), Board Thickness: 0.063" (1.60mm), Proto Board Type: Breadboard, General Purpose, Circuit Pattern: Pad Per Hole (Square), Plating: Non-Plated Through Hole (NPTH).