Produkte > API DELEVAN > SP1812-153H
SP1812-153H
SP1812-153H API Delevan
page69_sp1812.pdf
Hersteller: API Delevan
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 3% 1KHz Ferrite 0.64A 0.49Ohm DCR 1812 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SP1812-153H API Delevan
Description: FIXED IND 15UH 640MA 490MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±3%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 490mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 530mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 640 mA.
Weitere Produktangebote SP1812-153H
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SP1812-153H SP1812-153H Hersteller : API Delevan Inc. page69_sp1812.pdf Description: FIXED IND 15UH 640MA 490MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±3%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 490mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 530mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 640 mA
Produkt ist nicht verfügbar
SP1812-153H Hersteller : API Delevan SP1812-5440.pdf Power Inductors - SMD Surface Mount, Shielded Power Inductor, 15 uH , +/- 3%