Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY CO., LTD. > SP23-21.5-11.4-5.8-0.45
SP23-21.5-11.4-5.8-0.45
SP23-21.5-11.4-5.8-0.45 Shiu Li Technology Co., Ltd.
SP-23.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERMAL CONDUCTIVE RUBBER CAP, 2
Packaging: Bag
Color: Gray
Material: Silicone Rubber
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0118" (0.300mm)
Type: Thermal Cap
Usage: TO-220, TO-3P, Diode, Triode
Outline: 21.50mm x 11.40mm x 5.80mm
Thermal Conductivity: 0.8W/m-K
Part Status: Active
auf Bestellung 23644 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SP23-21.5-11.4-5.8-0.45 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERMAL CONDUCTIVE RUBBER CAP, 2, Packaging: Bag, Color: Gray, Material: Silicone Rubber, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0118" (0.300mm), Type: Thermal Cap, Usage: TO-220, TO-3P, Diode, Triode, Outline: 21.50mm x 11.40mm x 5.80mm, Thermal Conductivity: 0.8W/m-K, Part Status: Active.