Produkte > FAIRVIEW MICROWAVE INC. > SPA-180-30-01-SMA-B
SPA-180-30-01-SMA-B Fairview Microwave Inc.
SPA-180-30-01-SMA-B.pdf
Hersteller: Fairview Microwave Inc.
SPA-180-30-01-SMA-B
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SPA-180-30-01-SMA-B Fairview Microwave Inc.
Description: BROADBAND AMP TYPE SMA 6GHZ-18GH, Packaging: Bag, Package / Case: Module, SMA Connectors, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 6GHz ~ 18GHz, RF Type: General Purpose, Voltage - Supply: 16V ~ 18V, Gain: 30dB, Current - Supply: 1.7A, P1dB: 30dBm, Supplier Device Package: Module.
Weitere Produktangebote SPA-180-30-01-SMA-B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Package / Case: Module, SMA Connectors
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 6GHz ~ 18GHz
RF Type: General Purpose
Voltage - Supply: 16V ~ 18V
Gain: 30dB
Current - Supply: 1.7A