Produkte > NXP SEMICONDUCTORS > SPC5200CVR400B
SPC5200CVR400B
SPC5200CVR400B NXP Semiconductors
13937111676569mpc5200bds.pdf
Hersteller: NXP Semiconductors
MPU PowerPC MPC52xx Processor RISC 32bit 400MHz 2.5V/3.3V Automotive AEC-Q100 272-Pin BGA Tray
auf Bestellung 1320 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 40
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SPC5200CVR400B NXP Semiconductors
Description: IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 272-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 400MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Core Processor: PowerPC G2_LE, Voltage - I/O: 2.5V, 3.3V, Supplier Device Package: 272-PBGA (27x27), Ethernet: 10/100Mbps (1), USB: USB 1.1 (2), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, RAM Controllers: DDR, SDRAM, Graphics Acceleration: No, Additional Interfaces: AC97, CAN, J1850, I2C, I2S, IrDA, PCI, PSC, SPI, UART.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SPC5200CVR400B SPC5200CVR400B Hersteller : NXP Semiconductors 13937111676569mpc5200bds.pdf MPU PowerPC MPC52xx Processor RISC 32bit 400MHz 2.5V/3.3V 272-Pin BGA Tray Automotive AEC-Q100
auf Bestellung 120 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 120
auf Bestellung 546 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
auf Bestellung 546 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
SPC5200CVR400B SPC5200CVR400B Hersteller : NXP Semiconductors 13937111676569mpc5200bds.pdf MPU PowerPC MPC52xx Processor RISC 32bit 400MHz 2.5V/3.3V Automotive AEC-Q100 272-Pin BGA Tray
auf Bestellung 657 Stücke:
auf Bestellung 40 Stücke:
SPC5200CVR400B Hersteller : FREESCALE MPC5200BDS.pdf
auf Bestellung 80 Stücke:
SPC5200CVR400B SPC5200CVR400B Hersteller : NXP USA Inc. MPC5200BDS.pdf Description: IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 272-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 400MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Core Processor: PowerPC G2_LE
Voltage - I/O: 2.5V, 3.3V