Produkte > NXP SEMICONDUCTORS > SPC5517EBVLQ66
SPC5517EBVLQ66
SPC5517EBVLQ66 NXP Semiconductors
mpc5510.pdf
Hersteller: NXP Semiconductors
MCU 32-bit e200z0/e200z1 RISC 1.5MB Flash 3.3V/5V 144-Pin LQFP Tray Automotive AEC-Q100
auf Bestellung 238 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SPC5517EBVLQ66 NXP Semiconductors
Description: IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 144LQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 144-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 66MHz, Program Memory Size: 1.5MB (1.5M x 8), RAM Size: 80K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: e200z0, e200z1, Data Converters: A/D 40x12b, Core Size: 32-Bit Dual-Core, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.25V, Connectivity: CANbus, EBI/EMI, I2C, SCI, SPI, Peripherals: DMA, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 144-LQFP (20x20), Number of I/O: 111, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SPC5517EBVLQ66 SPC5517EBVLQ66 Hersteller : NXP Semiconductors mpc5510.pdf MCU 32-bit e200z0/e200z1 RISC 1.5MB Flash 3.3V/5V 144-Pin LQFP Tray Automotive AEC-Q100
auf Bestellung 238 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
SPC5517EBVLQ66 SPC5517EBVLQ66 Hersteller : NXP Semiconductors MPC5510.pdf 32-bit Microcontrollers - MCU NXP 32-bit MCU, Power Arch core, 1.5MB Flash, 66MHz, -40/+125degC, Automotive Grade, QFP 144
auf Bestellung 300 Stücke:
Packaging: Tray
Package / Case: 144-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 66MHz
Program Memory Size: 1.5MB (1.5M x 8)
RAM Size: 80K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: e200z0, e200z1
Data Converters: A/D 40x12b
Core Size: 32-Bit Dual-Core
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.25V