Produkte > DELEVAN > SPD127R-153M
SPD127R-153M
SPD127R-153M Delevan
page92_spd125.pdf
Hersteller: Delevan
Power Inductors - SMD 15uH 20% .048ohm Shielded Choke SMT
auf Bestellung 494 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SPD127R-153M Delevan
Description: FIXED IND 15UH 4.5A 48 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 48mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 4.5 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SPD127R-153M SPD127R-153M Hersteller : API Delevan SPD127-23373.pdf Power Inductors - SMD 15uH 20% .048ohm Shielded Choke SMT
auf Bestellung 494 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
SPD127R-153M SPD127R-153M Hersteller : API Delevan Inc. page92_spd125.pdf Description: FIXED IND 15UH 4.5A 48 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 48mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 4.5 A
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 4.5 A