SPDL2012-670-2P-T
SPDL2012-670-2P-T Bel Fuse-Circuit Protection
ds-st-spdl-series.pdf
Hersteller: Bel Fuse-Circuit Protection
Common Mode Chokes Dual 67Ohm 100MHz 0.4A 0.25Ohm DCR SMD Automotive AEC-Q200 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SPDL2012-670-2P-T Bel Fuse-Circuit Protection
Description: CMC 400MA 2LN 67OHM SMD AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.055" (1.40mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 400mA, DC Resistance (DCR) (Max): 250mOhm, Impedance @ Frequency: 67 Ohms @ 100 MHz.
Weitere Produktangebote SPDL2012-670-2P-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SPDL2012-670-2P-T SPDL2012-670-2P-T Hersteller : Signal Transformer ds-ST-SPDL-series.pdf Description: CMC 400MA 2LN 67OHM SMD AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.055" (1.40mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 250mOhm
Impedance @ Frequency: 67 Ohms @ 100 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
SPDL2012-670-2P-T SPDL2012-670-2P-T Hersteller : Bel Signal Transformer ds_ST_SPDL_series-2255756.pdf Common Mode Chokes / Filters 2 Line SMD Common Mode Choke 67ohm+/-25% impedancea.100MHz