SPDL3225-510-2P-T
SPDL3225-510-2P-T Bel Fuse-Circuit Protection
ds-st-spdl-series.pdf
Hersteller: Bel Fuse-Circuit Protection
Common Mode Chokes Dual 51uH 2.6kOhm 100kHz 0.2A 0.7Ohm DCR SMD Automotive AEC-Q200 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SPDL3225-510-2P-T Bel Fuse-Circuit Protection
Description: CMC 51UH 200MA 2LN 2.6KOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.106" (2.70mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 700mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 51 µH @ 100 kHz, Impedance @ Frequency: 2.6 kOhms @ 10 MHz.
Weitere Produktangebote SPDL3225-510-2P-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SPDL3225-510-2P-T SPDL3225-510-2P-T Hersteller : Signal Transformer ds-ST-SPDL-series.pdf Description: CMC 51UH 200MA 2LN 2.6KOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.106" (2.70mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 700mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 51 µH @ 100 kHz
Impedance @ Frequency: 2.6 kOhms @ 10 MHz