Produkte > BEL > SPFC-EFD30-150
SPFC-EFD30-150 BEL
ds-ST-SPFC-series.pdf
Hersteller: BEL
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 375uH; Ioper: 800mA; ±10%; 30x31mm; Isat: 4A
Mounting: THT
Body dimensions: 30x31mm
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -40...125°C
Operating current: 0.8A
Type of inductor: wire
Inductance: 375µH
Max resistance: 470mΩ
Saturation current: 4A
Test frequency: 0.1MHz
auf Bestellung 1890 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 28
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SPFC-EFD30-150 BEL
Description: FIXED IND 375UH 800MA 470 MOHM, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Horizontal, 12 Leads, Size / Dimension: 1.181" L x 1.220" W (30.00mm x 31.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 470mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Radial, Horizontal, 12 Leads, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Inductance: 375 µH, Current Rating (Amps): 800 mA.
Weitere Produktangebote SPFC-EFD30-150
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SPFC-EFD30-150 Hersteller : Bel Fuse-Circuit Protection ds-ST-SPFC-series.pdf SPFC-EFD30-150
Produkt ist nicht verfügbar
SPFC-EFD30-150 SPFC-EFD30-150 Hersteller : Signal Transformer ds-ST-SPFC-series.pdf Description: FIXED IND 375UH 800MA 470 MOHM
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Horizontal, 12 Leads
Size / Dimension: 1.181" L x 1.220" W (30.00mm x 31.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 470mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Radial, Horizontal, 12 Leads
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Inductance: 375 µH
Current Rating (Amps): 800 mA
Produkt ist nicht verfügbar
SPFC-EFD30-150 SPFC-EFD30-150 Hersteller : Bel Signal Transformer ds_ST_SPFC_series.pdf Common Mode Chokes / Filters PWR FACTOR COR EFD30 PCB 150W