Produkte > BEL SIGNAL TRANSFORMER > SPFC-EFD30-250
SPFC-EFD30-250
SPFC-EFD30-250 Bel Signal Transformer
ds_ST_SPFC_series.pdf
Hersteller: Bel Signal Transformer
Common Mode Chokes / Filters PWR FACTOR COR EFD30 PCB 250W
auf Bestellung 618 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SPFC-EFD30-250 Bel Signal Transformer
Description: FIXED IND 150UH 1.4A 190 MOHM TH, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Horizontal, 12 Leads, Size / Dimension: 1.181" L x 1.220" W (30.00mm x 31.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 190mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 6.8A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Radial, Horizontal, 12 Leads, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 1.4 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SPFC-EFD30-250 SPFC-EFD30-250 Hersteller : Signal Transformer ds-ST-SPFC-series.pdf Description: FIXED IND 150UH 1.4A 190 MOHM TH
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Horizontal, 12 Leads
Size / Dimension: 1.181" L x 1.220" W (30.00mm x 31.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 190mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 6.8A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Radial, Horizontal, 12 Leads
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A