Produkte > BEL > SPFC-RM10-100
SPFC-RM10-100 BEL
ds-ST-SPFC-series.pdf
Hersteller: BEL
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 500uH; Ioper: 600mA; ±10%; 31x29mm; Isat: 4A
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 0.5mH
Operating current: 0.6A
Tolerance: ±10%
Body dimensions: 31x29mm
Test frequency: 0.1MHz
Saturation current: 4A
Max resistance: 360mΩ
Operating temperature: -40...125°C
auf Bestellung 1890 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SPFC-RM10-100 BEL
Description: FIXED IND 500UH 600MA 360 MOHM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Vertical, 14 Leads, Size / Dimension: 1.220" L x 1.142" W (31.00mm x 29.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 360mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Radial, Vertical, 14 Leads, Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm), Inductance: 500 µH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Weitere Produktangebote SPFC-RM10-100
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SPFC-RM10-100 Hersteller : Bel Fuse-Circuit Protection ds-ST-SPFC-series.pdf SPFC-RM10-100
Produkt ist nicht verfügbar
SPFC-RM10-100 SPFC-RM10-100 Hersteller : Signal Transformer ds-ST-SPFC-series.pdf Description: FIXED IND 500UH 600MA 360 MOHM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tray
Package / Case: Radial, Vertical, 14 Leads
Size / Dimension: 1.220" L x 1.142" W (31.00mm x 29.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 360mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Radial, Vertical, 14 Leads
Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm)
Inductance: 500 µH
Current Rating (Amps): 600 mA
Produkt ist nicht verfügbar
SPFC-RM10-100 SPFC-RM10-100 Hersteller : Bel Signal Transformer ds_ST_SPFC_series.pdf Common Mode Chokes / Filters PWR FACTOR COR RM10 PCB 100W