Produkte > SIGNAL TRANSFORMER > SPFC-RM10-50
SPFC-RM10-50
SPFC-RM10-50 Signal Transformer
ds-ST-SPFC-series.pdf
Hersteller: Signal Transformer
Description: PWR FACTOR COR RM10 PCB 50W
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical, 14 Leads
Size / Dimension: 1.220" L x 1.142" W (31.00mm x 29.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 720mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.9A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Radial, Vertical, 14 Leads
Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm)
Inductance: 750 µH
Current Rating (Amps): 900 mA
auf Bestellung 629 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SPFC-RM10-50 Signal Transformer
Description: PWR FACTOR COR RM10 PCB 50W, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical, 14 Leads, Size / Dimension: 1.220" L x 1.142" W (31.00mm x 29.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 720mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.9A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Radial, Vertical, 14 Leads, Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm), Inductance: 750 µH, Current Rating (Amps): 900 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SPFC-RM10-50 SPFC-RM10-50 Hersteller : Bel Signal Transformer ds_ST_SPFC_series.pdf Common Mode Chokes / Filters PWR FACTOR COR RM10 PCB 50W