Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > SPM-120-AAA-100K
SPM-120-AAA-100K
SPM-120-AAA-100K Mueller Electric Co
SPM_SS.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: SINGLE CHANNEL FAILURE ALARM
Features: Adjustable Sensitivity
Packaging: Box
Output Type: Relay
Sensitivity: 4.7kOhm ~ 100kOhm
Mounting Type: DIN Rail
Type: Leak Detection
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Termination Style: Plug In, 11 Pin (Octal)
Voltage - Supply: 120VAC
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SPM-120-AAA-100K Mueller Electric Co
Description: SINGLE CHANNEL FAILURE ALARM, Features: Adjustable Sensitivity, Packaging: Box, Output Type: Relay, Sensitivity: 4.7kOhm ~ 100kOhm, Mounting Type: DIN Rail, Type: Leak Detection, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Termination Style: Plug In, 11 Pin (Octal), Voltage - Supply: 120VAC, Part Status: Active.