Produkte > FAIRVIEW MICROWAVE INC. > SPP-500-LLPL-BULK
SPP-500-LLPL-BULK Fairview Microwave Inc.
SPP-500-LLPL-BULK.pdf
Hersteller: Fairview Microwave Inc.
SPP-500-LLPL-BULK
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SPP-500-LLPL-BULK Fairview Microwave Inc.
Description: CBL COAX BLUE FEP JACKET 1=1', Packaging: Bag, Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP), Conductor Strand: Solid, Cable Type: Coaxial, Jacket (Insulation) Diameter: 0.500" (12.70mm), Jacket Color: Blue, Impedance: 50 Ohms.
Weitere Produktangebote SPP-500-LLPL-BULK
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Conductor Strand: Solid
Cable Type: Coaxial
Jacket (Insulation) Diameter: 0.500" (12.70mm)
Jacket Color: Blue
Impedance: 50 Ohms