Produkte > L-COM > SPP-500-LLPL-LC
SPP-500-LLPL-LC L-Com
ds_SPP-500-LLPL-LC.pdf
Hersteller: L-Com
SPP-500-LLPL-LC
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SPP-500-LLPL-LC L-Com
Description: CABLE COAXIAL SPP-500, Packaging: Bulk, Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP), Conductor Strand: Solid, Cable Group: SPP-500, Cable Type: Coaxial, Jacket (Insulation) Diameter: 0.500" (12.70mm), Jacket Color: Black, Impedance: 50 Ohms.
Weitere Produktangebote SPP-500-LLPL-LC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Conductor Strand: Solid
Cable Group: SPP-500
Cable Type: Coaxial
Jacket (Insulation) Diameter: 0.500" (12.70mm)
Jacket Color: Black
Impedance: 50 Ohms