SPP-500-LLPL Fairview Microwave Inc.
spp-datasheet.pdf
Hersteller: Fairview Microwave Inc.
Low LossCorrugatedCoaxCable Blue Fep Jacket
auf Bestellung 164 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SPP-500-LLPL Fairview Microwave Inc.
Description: CABLE COAXIAL PLENUM, Packaging: Spool, Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP), Cable Type: Coaxial - Plenum, Jacket (Insulation) Diameter: 0.500" (12.70mm), Jacket Color: Blue, Part Status: Active, Impedance: 50 Ohms.
Weitere Produktangebote SPP-500-LLPL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Spool
Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Cable Type: Coaxial - Plenum
Jacket (Insulation) Diameter: 0.500" (12.70mm)
Jacket Color: Blue
Part Status: Active
Impedance: 50 Ohms