Produkte > ALPS ALPINE > SPVE110100
SPVE110100
SPVE110100 Alps Alpine
spve.en.pdf
Hersteller: Alps Alpine
Description: SWITCH DETECTOR SPST-NO 0.1A 30V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Current Rating (Amps): 100mA (DC)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-On
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Termination Style: Gull Wing
Actuator Type: Round (Pin Plunger)
Operating Force: 31gf
Mechanical Life: 50,000 Cycles
Electrical Life: 50,000 Cycles
Voltage Rating - DC: 30 V
auf Bestellung 5600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SPVE110100 Alps Alpine
Description: SWITCH DETECTOR SPST-NO 0.1A 30V, Packaging: Tape & Reel (TR), Current Rating (Amps): 100mA (DC), Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-On, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Termination Style: Gull Wing, Actuator Type: Round (Pin Plunger), Operating Force: 31gf, Mechanical Life: 50,000 Cycles, Electrical Life: 50,000 Cycles, Voltage Rating - DC: 30 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SPVE110100 SPVE110100 Hersteller : Alps Alpine spve.en.pdf Description: SWITCH DETECTOR SPST-NO 0.1A 30V
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-On
Termination Style: Gull Wing
Operating Force: 31gf
Mechanical Life: 50,000 Cycles
Electrical Life: 50,000 Cycles
Voltage Rating - DC: 30 V