Produkte > ALPS ALPINE > SPVE210100
SPVE210100
SPVE210100 Alps Alpine
spve.pdf
Hersteller: Alps Alpine
Description: DETECTOR SWITCHES
Packaging: Tape & Reel (TR)
Current Rating (Amps): 100mA (DC)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Termination Style: SMD (SMT) Tab
Electrical Life: 50,000 Cycles
Voltage Rating - AC: 30 V
Voltage Rating - DC: 30 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SPVE210100 Alps Alpine
Description: DETECTOR SWITCHES, Packaging: Tape & Reel (TR), Current Rating (Amps): 100mA (DC), Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Termination Style: SMD (SMT) Tab, Electrical Life: 50,000 Cycles, Voltage Rating - AC: 30 V, Voltage Rating - DC: 30 V.
Weitere Produktangebote SPVE210100
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SPVE210100 SPVE210100 Hersteller : Alps Alpine spve.pdf Description: DETECTOR SWITCHES
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Electrical Life: 50,000 Cycles
Voltage Rating - AC: 30 V
Voltage Rating - DC: 30 V
Produkt ist nicht verfügbar
SPVE210100 SPVE210100 Hersteller : Alps Alpine SPVE-1370627.pdf Detector Switches 3.3mm HEIGHT 30gf