SQMR210KJ
SQMR210KJ TE Connectivity Passive Product
product-1-1623781-0.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 10K OHM 5% 2W RADIAL
Packaging: Box
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Radial Lead
Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm)
Resistance: 10 kOhms
auf Bestellung 504 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SQMR210KJ TE Connectivity Passive Product
Description: RES 10K OHM 5% 2W RADIAL, Packaging: Box, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Radial Lead, Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm), Resistance: 10 kOhms.